www.dajspokoj.com - Spokój to cisza, której warto szukać w Tatrach – blog Kasi Bilskiej | Zakopane?! – Daj spokój!
Spokój to cisza, której warto szukać w Tatrach. Zakopane choć inne niż dawniej nadal ciekawi. Tylko od nas zależy czy potrafimy ten spokój odnaleźć. „Daj spokój” to blog autorski o Tatrach, Zakopanem, miejscach, ludziach i wydarzeniach.
zakopane, tatry, spokój, kawa, zakochaj się w kawie, daj, góry,
30
post-template-default,single,single-post,postid-30,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-2.4.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive

Zakopane?! – Daj spokój!

zakopane_1_3

zakopane_1_2

zakopane_1_1

 

Cieszę się, że otaczają mnie ludzie, którzy postrzegają rzeczywistość w różny sposób. 
Jedni mówią: „Daj spokój”, a inni „Marzenia są po to by je realizować. Jeśli nie kupisz campera, 
o którym marzyłeś 20 lat, to nigdy nie będziesz wiedział jak to jest mieć campera”. Często słyszałam to pierwsze, dzięki czemu nauczyłam się twardo stąpać po ziemi i jestem kobietą pragmatyczną. Pozostawiłam jednak sporo przestrzeni na działania wypływające z serca, te które bezpośrednio są powiązane z marzeniami. I może właśnie dlatego po ponad 25 latach życia w Wielkopolsce postanowiłam przeprowadzić do Małopolski, na Podhale co sprawia, że czuję, że wreszcie mam swoje miejsce na ziemi.

 

Blog, którego z dużą pomocą mojej mamy nazwałam dajspokój.com wypływa z połączenia obu sposobów myślenia i działania – czyli ze mnie. Cieszę się, że czuję wypieki na policzkach rozpoczynając ten projekt. Wierzę, że się uda.

 

Łatwo pewnie nie będzie, ale… ja nie lubię tego co zbyt proste. Nie oznacza to jednak, że nie cenię prostoty. Wręcz przeciwnie. To jedna z tych wartości, które odnajduję w Zakopanem (w wielu miejscach i ludziach). Lubię ideę „mniej znaczy więcej” i o tym postaram się pamiętać dokonując kolejnych wpisów.

 

dajspokój.com to projekt w ramach, którego będę pisać i pokazywać miejsca, ludzi, wydarzenia. Będzie niestandardowo!!! To mogę obiecać.

 

Na pewno nie skupię się na Krupówkach, Sabale i Festiwalu Folkloru Ziemi Górskich. 
Będzie o spokoju, który znajduję w górach, przewrotnej naturze tego miejsca i ludzi, kulturze ludowej Podhala, którą cenię, a także o ręcznej robocie, naturalnych tworzywach i o sporcie.

 

Wierzę w to, że uda mi się zachęcić do poznawania Zakopanego i Tatr „od drugiej strony”. 
Obiecuję pisać rzetelnie i na temat. Oceniajcie sami!!! Na to liczę.

 

Miłego czytania – czyli dajspokoj.com