www.dajspokoj.com - Spokój to cisza, której warto szukać w Tatrach – blog Kasi Bilskiej | PASJA
Spokój to cisza, której warto szukać w Tatrach. Zakopane choć inne niż dawniej nadal ciekawi. Tylko od nas zależy czy potrafimy ten spokój odnaleźć. „Daj spokój” to blog autorski o Tatrach, Zakopanem, miejscach, ludziach i wydarzeniach.
zakopane, tatry, spokój, kawa, zakochaj się w kawie, daj, góry,
73
post-template-default,single,single-post,postid-73,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-2.4.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive

PASJA

ZAKOchaj_sie_w_kawie_01_dajspokoj.com

Pasja nadaje kierunek działaniom. W moim życiu są góry, kawa i wspaniali ludzie.

 

W ostatni weekend stycznia razem z Nenukko i STRH Cafe & Galery zorganizowałam warsztaty „ZAKOchaj się w kawie”. Przez 3 dni wysoko nad Tatrami unosił się aromat kawy. W ramach wydarzenia „Snow it all” powered by PUMA – marka Nenukko otworzyła tymczasowy butik. Było to 7 wydanie ich cyklicznego Pop Up Shopu. Nie brakowało świetnych ubrań, dobrego designu, kawy, sączącej się z głośników muzyki i wspaniałych ludzi. Atmosfera była niepowtarzalna. Kto uczestniczył w warsztatach ten wie. Może ciężko sobie to wyobrazić, ale wszystko działo się w jednym miejscu w Zakopanem – w kawiarni Strych na 3 piętrze kamienicy Krupówki 4A, do której zaprasza od marca Paulina Rzankowska, wspaniała osoba z otwartą głową i świetnymi pomysłami. Warsztaty mogły się odbyć dzięki krakowskiej palarni Coffee Proficiency. Reprezentowała ją charyzmatyczna Ela Citak – dwukrotna Mistrzyni Polski Coffee in Good Spirit oraz Kuba Pospiszyl, doświadczony Barista, który jest prawdziwym kawowym czarodziejem. Kolejna osoba bez której warsztaty nie mogłyby się odbyć to Agnieszka Rojewska – aktualna Mistrzyni Polski Latte Art, która na co dzień prowadzi z Mateuszem Gacą „Brisman Kawowy Bar” w Poznaniu. Program warsztatów dopełniła firma Coffee Desk z Kołobrzegu wysyłając nam dużą ilość sprzętu do domowych metod parzenia kawy i swoją reprezentantkę – Ikę Graboń.

 

Dużo się działo, ale to nie koniec. To tylko krótka zapowiedź relacji z warsztatów, którą szykuję i na którą już zapraszam!!!

ZAKOchaj_sie_w_kawie_02_dajspokoj.com

ZAKOchaj_sie_w_kawie_04_dajspokoj.com

ZAKOchaj_sie_w_kawie_03_dajspokoj.com

ZAKOchaj_sie_w_kawie_05_dajspokoj.com