www.dajspokoj.com - Spokój to cisza, której warto szukać w Tatrach – blog Kasi Bilskiej | O mnie
Spokój to cisza, której warto szukać w Tatrach. Zakopane choć inne niż dawniej nadal ciekawi. Tylko od nas zależy czy potrafimy ten spokój odnaleźć. „Daj spokój” to blog autorski o Tatrach, Zakopanem, miejscach, ludziach i wydarzeniach.
zakopane, tatry, spokój, kawa, zakochaj się w kawie, daj, góry,
8
page-template-default,page,page-id-8,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-2.4.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive

W kawie jestem ZAKOchana od 10 lat, a w Zakopanem chyba od zawsze. Pracę w branży kawowej zaczynałam kiedy w Polsce kultura picia kawy nie była popularna tak jak teraz. Najchętniej piję czarną kawę z chemexu. Jak wielu specjalistów z segmentu speciality coffee uważam, że tylko w czarnej kawie można wyczuć jej prawdziwy smak i głębię aromatów. Kocham góry. Kiedy kilka lat temu otrzymałam propozycje prowadzenie kawiarni w Zakopanem, nie zastanawiałam się ani chwili, zostawiłam swoje miejskie życie i zamieszkałam na Podhalu. Do niedawna prowadziłam restaurację w małym hotelu z widokiem na Księży Las. Nie zapominając o kawie rozwijam swoje zamiłowanie do wina i dobrej kuchni. W wolnej chwili bliskim i przyjaciołom parzę kawę – niekoniecznie z mlekiem i cukrem. Doceniam to co proste, naturalne i spokojne, dlatego dużo czasu spędzam w górach, ćwiczę jogę i poznaje kulturę ludową Podhala.

Jestem autorką 1-wszych otwartych warsztatów kawowych pod Tatrami, które noszą nazwę „ZAKOchaj się w kawie”.

Jeśli ktoś szuka na moim blogu sensacji wprost z Zakopanego – powinien dać sobie spokój.

Jeśli jednak szuka ciszy i chwili wytchnienia – serdecznie zapraszam!!!

 

Kasia

kontakt@dajspokoj.com